صادرات انواع کفش کالج چرم مردانه تبریز

چکمههای چوکا جایگزینی راحت برای ست شدن با هر نوع پوشش رسمی و کژوال مردانه هستند. کفش های لوفر نیز جزء دسته کفش های کلاسیک هستن که با توجه به طرح این کفش مردانه میتونن جزء پوشش رسمی و یا غیر رسمی محسوب بشن .در سالهای اخیر طراحان صنعت مد و لباس این سبک از کفش چرم مردانه را با کت و شلوار رسمی نیز رواج داده اند به همین دلیل میتونیم جزء کفش های کلاسیک رسمی از آنها نام ببریم. این سبک از کفش را در بیشتر جاها می توانید بپوشید. رویه این کفش از جنس الیاف مصنوعی پارچه است که علاوه بر زیبایی کفش، دوام آن را هم بیشتر میکند. این کفش دارای جنس چرم مصنوعی بوده و در دو رنگ مشکی و عسلی موجود است. کفش دربی نیز از لحاظ شکل ظاهری بسیار مشابه طرحآکسفورد می باشد، اما با کمی دقت می توانید تفاوت های این دو را از یکدیگر تشخیص دهید. اغلب کفشهای سرکلاهی دارای سایه تیره در جلو کفش هستند که موجب زیبایی ظاهری این کفش ها می گردد. اگر اهل پوشیدن بوت هستید ،یک بوت چوکا می تونه با تمام لباس های شما ست بشه این بوت ها که تا زیر مچ هستن ،با شلوار پارچه ای ،جین یا کتان قابل استفاده هست وحتی با کت وشلوار های رسمی هم کاربرد دارن.


کفش کالج جین وست

این کفش را با کت و دامن یا کت و شلوار امتحان کنید. صندل دو کاره فرشاد مناسب داخل خانه و بیرون از آن میباشد ، چرا که رکاب پشتی این محصول متحرک است و به راحتی میتوان آن را به حالت دمپایی در آورد . نکته مثبت این کفش را میتوان سگک آن عنوان کرد زیرا شما به راحتی میتوانید سگک کمربند یا ساعت یا دکمه سرآستین خود را با سگک کفش ست کرده و یک استایل خاص و چشم نواز بسازید. این کفش اغلب دارای سگک یا بندکی کوچک جهت تزئین می باشد و در جنس های مختلف ساخته میشود. حالا که با انواع کفش های کالج آشنا شدید و کفش های مورد علاقه خود را انتخاب کرده اید ، وقت آن رسیده است که ببینیم چگونه کفش های کالج ما را با لباس مناسب ست کنیم. کفشهای کالج دخترانه و زنانه به دلیل تنوع بسیار زیاد مدل و رنگ طرفداران زیادی دارند ، این مدل کفشها را میتوانید با ست لباس اسپرت دخترانه و زنانه و بخصوص با شلوار جین استفاده کنید ولی باید به هماهنگی رنگها دقت داشته باشید.


ست کفش کالج و شلوار

در فصل تابستان برای انتخاب کفش تابستانی مردانه بهتر است که از کتانی هایی استفاده شود که به رنگ سفید هستند و رویه ی آن ها توری است تا هوا در داخل کفش در جریان باشد و از گرم شدن و تعریق پا جلوگیری کند، کتانی سفید استایل website شما را زیبا و جذاب تر میکند و می توانید آن را با شلوار جین ست کنید. برای اینگونه مواقع و شلوغی های یک روز کاری کفش کالج سبک وزن و در عین حال زیبا و وزین بهترین گزینه می باشد. هر چه رنگها متنوعتر باشند، سبک شما به روزمره نزدیکتر میشود. با توجه به شباهت آن با بوت جادپور، نام چکمه چوکا و اینکه توسط بازیکنان چوگان استفاده میشده است، بهراحتی این فرض را به وجود میآورد که بوت چوکا در هند در بین یگانهای ارتش انگلیس که بازی چوگان را انجام میدادهاند سرچشمه گرفته و متعاقباً همانند هر نوع بوت مردانه به سرعت راه خود را به صنعت مُد غرب باز کرده است.


این نوع کفش ها به دلیل جنس سبک و خنک که دارد در فصل تابستان بیشتر مورد توجه آقایان قرار می گیرد. بهتر است که رنگ های تیره آن را برای مکان های رسمی استفاده کنید و از رنگ های روشن آن برای مهمانی های دوستانه و در گردش ها استفاده شود، این کفش ها بسیار سبک و راحت هستند و از عرق کردن پا جلوگیری می کند. آستینهای پیراهن اسپورتتان را بالا بزنید و با یک جلیقه چرخدوزیشده و سبک استایلتان را کامل کنید. اگر برای تنوع در خریدهای خود هستید رنگ هایی مانند مشکی یا سرمه ایی را انتخاب کنید و برای استایل روزمره از رنگ های سبز پشمی و رنگ سیاه از کفش مدل کالج استفاده کنید تا جذاب شوید. وصله ی بند و یا ابرو همان قسمتی از کفش است که سوراخ های مربوط به بند کفش در آنجا قرار دارند و در کفش دربی این قسمت تکه ای جداگانه دارد ولی در کفش آکسفورد این قسمت ادامه ی بدنه کفش است و دوخت جداگانه ای ندارد. همچنین این مدل کفشها برای هدیهی روز پدر و روز مرد هم گزینهی مناسبی هستند و حس ارزشمند بودن و بااصالت بودن را همراه خود دارند. روز به روز مدل های شیک و جدیدی از انواع کفش وارد بازار شده و مورد استقبال قرار می گیرند.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *